Hororová poslední 10ti minutovka

Aktualizováno: 21. 3. 2023

Mistrovské utkání (19.3.2023, místo utkání Prazdroj Plzeň)

TJ Prazdroj Plzeň - TJ Sokol Město Touškov 5:4 (1:1) branky: 2x Karas, 2x Anděl sestava: Čása, Wagner D., Balek, Jedlička, Havel P., Vyšata, Karas, Anděl, Pachl, Nedvěd J., Kumpera střídání: Havel M.

hodnocení utkání: Do první půle jsme vstoupili velmi svěže a hned jsme si vypracovali několik slibných šancí, bohužel soupeř hned z prvního útoku vstřelil gól, naštěstí se nám podařilo vzápětí vyrovnat stav utkání díky gólu Jakuba Anděla. Ve druhém poločase jsme kontrolovali bezpečně hru a přidali jsme ještě 3 góly, díky brankám Martina Karase (2) a Jakuba Anděla, bohužel v posledních 15 minutách zápasu nám odešli fyzické síly, i díky absenci mnoha hráčů, jsme nechali soupeře skórovat celkem čtyřikrát v rozmezí 15. minut a neodnášíme si ani bod. Soupeř nás v posledních minutách přehrál nejen fyzicky, ale také kombinačně. hlavní trenér: Aleš Wagner asistent trenéra: Pavel Vyšata vedoucí týmu: David Halouska