top of page

Hra v pořádku, ale to zakončení...

Aktualizováno: 27. 8. 2023

Mistrovské utkání (26.8.2023, místo utkání Kozolupy)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Tatran Třemošná 1:3 (0:2) branky: Čmolík sestava: Huspek, Bastyúr D., Hložek, Špeta, Zelenka, Hanžl O., Fleissig, Hanžl F., Havlík, Votípka, Kotva M. hokejové střídání: Řeřicha, Mašín, Neumann, Čmolík, Hrabě

hodnocení utkání: Do prvního mistrovského utkání jsme šli s velkým odhodláním i přesto, že v sestavě bylo 6 mladších žáků. Utkání bylo převážně vyrovnané, až si troufnu říci, že jsme byli více dominantní my. Bohužel soupeř měl v prvním poločase dvě šance a dal dvě branky. My máme 3 samostatné nájezdy, několik šancí a bohužel nic. Druhý poločas byl jako přes kopírák, z naší dominance se nám podaří vsřtelit pouze jedna branka a to je málo. Bohužel se musíme velice zlepšit v zakončení a v předfinální části hry!! I přes prohru se musí kluci pochválit a na tréninku musíme zlepšit střelbu ... hlavní trenér: Miroslav Šiml asistent trenéra: Dominik Fajer, Jaroslav Špánek vedoucí týmu: Jan Špeta