top of page

I. dvojkový kraj v přípravkách

12.11 se odehrál první dvojkový kraj letošního roku a to na 15. ZŠ Plzeň. Měli jsme přihlášených 11 hráčů, z čehož byli složeny 4 teamy - dva v oranžovém a dva v červeném, přičemž 3 naše hráčky byli na zápase úplně poprvé. O to víc nás příjemně překvapilo krásné umístění všech 4 teamů. První tým v červeném minivolejbale, který se skládal ze Sabiny Hložkové, Adél Hlaváčkové a Damiena Trhlíka se umístil na krásném 5. místě. Druhý tým, ve kterém hrála Kateřina Bobotová, Eliška Dlouhá a Anežka Lišková se umístil na 6.místě. V oranžovém minivolejbale byl jeden team Julie Hoblová a Magdaléna Šelmátová, které byli obě na svém prvním turnaji a vybojovali si krásné 15 místo. Zakončil to poslední tým Aničky Neumannové a Elen Machové, které se dostali na výborné 2 místo. Všechny hry byli nádherné, holky bojovaly a opravdu to stálo za to.17 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page