I. venkovní turnaj mladší přípravky

Aktualizováno: 24. 3.

V neděli 10.3. jsme si zahráli další turnaj. Bohužel nás trápí velká marodka a dneska bylo jen "6 STATEČNÝCH". Přijela za námi mužstva z Vochova a holky z Viktorky. Holky nás oba zápasy uběhaly a dvakrát jsme prohráli, jednou 1:5 a podruhé 1:7. S Vochovem to bylo o hodně vyrovnanější. První zápas jsme prohráli těsně 1:2 a ve druhém zápase jsme vyválčili remízu 4:4.

Sestava: Šimon Kupec (5 gólů), Štefan Žurek (1 gól), Bertík Baumgartner (1 gól), Teo Hirth, Míša Trojan, Míky Baumgartner. I.kolo: TJ Sokol Město Touškov x FC Viktoria Plzeň "holky" 1:5 TJ Sokol Město Touškov x SK Vochov 1930 1:2 II.kolo: TJ Sokol Město Touškov x FC Viktoria Plzeň "holky" 1:7 TJ Sokol Město Touškov x SK Vochov 1930 4:4