Jarní část byla zahájena remízou

Aktualizováno: 12. 3. 2023

Mistrovské utkání (11.3.2023, místo utkání SK Petřín UMT.)

TJ Sokol Město Touškov - FK Planá 2:2 (1:2) branky: Váňa, Týmr sestava: Toffl, Řeřicha, Hrabě, Špeta, Bastyúr D., Váňa, Shpachynskyi, Hanžl O., Týmr, Smejkal, Bastyúr T. střídání: Zelenka, Kopecký, Hložek

hodnocení utkání: První mistrovské utkání na jaře kluci začali jak je jejich zvykem, a to obdrženou rychlou brankou ve 2. minutě. Za chvilku hosté zvýšili skóre krásnou střelou z 20 metrů. Jsem rád, že kluci zápas po této brance nezabalili a hned ve 20. minutě přišlo snížení individuální akcí Michala Váni. Od té doby si troufnu říci, že hra byla v naší režii, ale vstřelit branku se nám nedařilo. Až přišla 62. minuta a zasloužená vyrovnávací branka na 2:2, vstřelená Ondrou Týmrem. Následně přišla ještě jedna velká neproměněná šance Tomáše Bastyúra a na konci utkání neproměněné sólo Karla Smejkala. Z jednoho bodu jsem zklamaný, chtěl jsem získat tři. Myslím si, že kluky jsme přes zimu nastavili na správné myšlení a snad to přinese zasloužené ovoce. Na první místo myslet nemůžeme, ale zlepšená hra a snad i nějaké body budou pro kluky velkým povzbuzením. Velmi dobře zahrál Vojtěch Štěta na jeho nové pozici stopera. hlavní trenér: Miroslav Šiml asistent trenéra: Jan Špeta a Jiří Sedláček vedoucí týmu: Dominik Fajer