top of page

Jaro bohužel začínáme prohrou

Aktualizováno: 19. 3. 2023

Mistrovské utkání (18.3.2023, místo utkání Plasy)

TJ Sokol Plasy - TJ Sokol Město Touškov 1:0 (1:0) branky: sestava: Nedvěd, Voith, Půta, Šimice, Fajer (30min.), Rolko (70 mini.), Popelka (45 min.), Zahradník, Vyšata (45 min.), Foltýn, Karbusický střídání: Hodek (30min.), Šiml (45 min.), Šumský (45 min.), Trsek (70 mini.), Havel

hodnocení utkání: Domácím jsme doslova darovali výhru. Problém nám v prvním poločase dělala délka jejich hřiště. Přesto se naši hráči dostali do třech gólovek. Po dvacáté minutě potřeboval ze zdravotních důvodů střídat Dominik Fajer. Než se nám výměna podařilo zrealizovat, proměnili Plasy jednu ze svých dvou šancí zápasů. Do kabin se tak šlo i přes naše další tutovky s jednogólovým mankem. Do druhé půle jsme nastoupili v jiném rozestavení a dvojitým střídáním. Naše snaha o vyrovnání nám však přinesla jen dvakrát nastřeleá tyč a břevno. Brankáře domácích nedokázal překonat v tváří, tvář ani Ondřej Karbusický. Naše nepřesná muška a snaha domácích o udržení výsledku za každou cenu vedla tedy k našemu zklamání a bodové ztrátě. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec83 zobrazení

Comments


Zpět
bottom of page