Jasná výhra nad Rakovou

Aktualizováno: 4. 3.

Přátelské utkání (2.3.2024, místo utkání SK Petřín Plzeň)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Raková 15:0 (8:0)  branky: 3x Kopecký, 3x Smejkal, 2x Zelenka, 2x Špeta, Hanžl O., Kudrnáč, Kotva, Hložek, Fleissig sestava: Huspek, Špeta, Hanžl O., Krob, Hanžl F., Havlík, Fleissig, Kotva, Zelenka, Hložek, Smejkal hokejové střídání: Kopecký, Hammerová, Kudrnáč

hodnocení utkání: I ve druhém přátelském utkání se kluci utkali s týmem z městského přeboru. Tentokrát to byla ještě dominantnější výhra než před týdnem. Přesto soupeř neproměnil penaltu a to samé se povedlo i nám, kdy ji nedal Karel Smejkal.

Viděl jsem asi nejrychlejší hattrick v historii, Ruda Kopecký nastoupil ve 28. minutě a ve 32. minutě dal třetí branku, co minuta to trefa!  hlavní trenér: Miroslav Šiml asistent trenéra: Dominik Fajer, Jaroslav Špánek, Jan Špeta