Kadlec + Weisskpf = 9branek

Aktualizováno: 19. 10. 2021

TJ Dynamo Horšovský Týn - TJ Sokol Město Touškov 0:12 (0:2)

Sestava: Polívka, König R., Hanžl, Weisskopf, Hrabě, Toffl, Hložek, Pelant D., Kadlec, Hrbek, Zimmerhackl

Hokejové střídání: Štýs, Liška, Topinka, Bastyúr, Týmr

Branky: 5x Kadlec, 4x Weisskopf, 2x Pelant, Hrbek

V neděli vyhráli starší žáci v Horšovském Týně 12:0. Od začátku bylo jasné proč jsou domácí poslední, zaostávali ve všech činnostech a vlastně se nedostali k zakončení. Zas tak vynikající výkon jsme nepodali bylo několik povedených akcí, ale vzhledem ke kvalitě soupeře jich mělo být víc. Doslova katastrofální bylo naše zakončení a počet zahozených šancí. Kluci věděli, že vyhrají a přistupovali ke střelbě laxně a nekoncentrovaně. Po ultimátu v kabině, kdy jsme nastavili limit, který musí splnit se druhý poločas zakončení zlepšilo a bylo z toho 10 branek. Zápas nás moc neprověřil soupeř byl opravdu slaboučký.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček