Kluci, co na turnaji byli zaslouží pochvalu

Místo turnaje Senco Doubravka UMT. (18.4.2024)

Sestava: Pecko, Pecháček, Matějka, Dufek, Tokar, Šimon, Karbusický

SK Senco Doubravka "A" - TJ Sokol Město Touškov 6:1

TJ Košutka Plzeň"B" - TJ Sokol Město Touškov 12:3

branky: 3x Pecko

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Plzeň Letná "B" 2:1

branky: Pecko, Šimon

Hodnocení turnaje: Na další turnaj jsme zajížděli na Doubravku. První zápas jsme odehráli proti Sencu, kdy průběh a výsledek zápasu byl vyrovnaný do posledních minut zápasu. Senco sice brzy vedlo 2:0, nám se podařilo snížit brzy a snížit a v podstatě do posledních pěti minut zůstal výsledek stejný, kdy na konci domácí využili našich neproměněných šancí a zápas zlomili na svoji stranu. Druhý zápas proti Letné, jsme se dostali do vedení o dva góly my. Jeden z mála zápasů, kdy jsme byli lepší i na míči jsme zvládli a nakonec vyhráli 2:1. Poslední zápas jsme se utkali s Košutkou, kde nás soupeř jednoznačně přehrál a velkým rozdílem nás porazil. Pozitivní na tomhle zápase bylo, že se nám povedlo vstřelit 3 branky a i další jsme mohli přidat. Kluci, co na turnaji byli zaslouží pochvalu, protože každý zápas odmakali na 100%. Pochvalu zaslouží i kluci s mladší přípravky, kteří nám šli pomoct a vůbec se ve hře neztratili.

Hlavní trenér: Pavel Foltýn ml.

asistenti trenéra: Ondřej Karbusický