Konečně vyhráváme

Aktualizováno: 7. 4.

Mistrovské utkání (6.4.2024, místo utkání Dýšiná)

FK Dýšiná - TJ Sokol Město Touškov 1:4 (1:1)   branky: Bouzek, Voith, Zahradník, Rolko sestava: Nedvěd, Vyšata, Voith, Šimice, Fajer, Zahradník (55 min.), Rolko, Špánek (55 min.), Hodek (75 min.), Bouzek, Karbusický střídání: Foltýn (55 min.), Havel (75 min.), Trsek (55 min.), Šedivý L., Zach

hodnocení utkání: Dýšina získala ze dvou jarních kol čtyři body a na nás si věřila. My jsme chtěli ukončit sérii jarních proher, nutno dodat, že se soupeři se kterými pravidelně sbírat body nedokážeme.

První půle přinesla spoustu nepřesností s minimem šancí. Domácí hráli svoji hru na kterou jsme byli připraveni. Přesto se po jejich typické akci dostali i díky teči do vedení. V tu chvíli jsme však začínali mít navrch a do přestávky vyrovnal Zahradník. Věděli jsme že Dýšina ve druhém poločasu ztratí jiskru. My jsme chtěli zrychlit a zpřesnit kombinaci ,což se nám v první půli nedařilo. Začali jsme si věřit a dostávali jsme se do šancí. Obrat ve skóre přišel po trestném kopu Šimiceho, jehož dalekonosná pumelice ještě golem neskončila, ale po břevně, které se tam prý třese doposud skóroval Bouzek. Hru jsme měli pevně ve svých rukou a další pojistka přišla v podání Vojtha. Symbolickou tečku dal v poslední minutě kapitán Zdeněk Rolko. hlavní trenér: Marek Votípka  vedoucí týmu: Petr Komanec