Krajský přebor dívek U18

VIII. kolo, 24.3.2024 v Klatovech sestava: Micková, Opavová, Vlčková E., Vlčková V, Žitková, Hrabětová, Kříbková, Malinská, Paulová zápasy:

TJ Sokol Město Touškov - VK Rokycany 1:2 (-18,21,-8)

SK Volejbal Klatovy - TJ Sokol Město Touškov 2:0 (13,23)

TJ Sokol Město Touškov - SK Šťáhlavy 2:0 (19,17)

hodnocení zápasů: Dne 24.3 jsme v Klatovech s kadetkami odehrály poslední turnaj sezóny. Přijely jsme v sestavě Micková, Opavová, Vlčková E., Vlčková V, Žitková, Hrabětová, Kříbková, Malinská, Paulová.

První zápas jsme v tiebreaku prohrály 1:2 proti Rokycanům, ale alespoň jsme jim ukradly jeden bod i přes to, že byly druhé v tabulce. Druhý zápas jsme prohrály se soupeřkami z Klatov 0:2, a třetí zápas jsme vyhrály 2:0 proti Šťáhlavům. Máme ještě na čem pracovat, ale za celý rok vidíme s našimi trenéry velký posun a zlepšení. Celou sezonu jsme si moc užily a věříme, že další dopadne mnohem líp!

S pozdravem touškovské kadetky Kompletní výsledky a aktuální tabulka ZDE