I. kolo, 1.10.2023 v Městě Touškově sestava: zápasy:

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Vejprnice B 0:2 (-11,-18)

TJ Sokol Mesto Touškov - TJ Sokol Vejprnice C 0:2 (-21,-7)

VK Slavia Plzeň - TJ Sokol Město Touškov 2:0 (11,8)

hodnocení zápasů: Dne 1.10 se konalo první kolo krajského přeboru kadetek. Jako družstvo domácích jsme naskočily do prvního zápasu, bohužel pro nás, poněkud zaskočeně a ustrašeně. Tomu odpovídal i první set. V druhém setu jsme si již vedly o něco lépe, ale stejně jsme na Vejprnice B nestačily a prohrály poměrem 18:25.

V druhém zápase jsme se utkaly s Vejprnicemi C. První set hrály holky opravdu hezky a rvaly se o každý balon. Koncovku jsme bohužel nezvládly a prohrály 21:25. V druhém setu jsme se nechali rozhodit výborně prodávající hráčkou soupeře a podle toho také následující set vypadal.

V posledním zápase na favorizovanou Plzeň naše síly bohužel nestačily.

I přes to, že jsme si z prvního kola neodnesly žádné body v tabulce, posbíraly jsme spoustu zkušeností a víme, co trénovat a kde se zlepšit Kompletní výsledky a aktuální tabulka ZDE