Krajský přebor kategorie U16 dívky

Aktualizováno: 4. 3.

skupina o 10-13. místo, 11.2. 2024 ve Šťáhlavech  sestava: Kříbková, Havlíková, Opavová, Filip, Paulová, Vlčková E., Prokopová, Machová M, Stamatova   zápasy:

TJ Sokol Město Touškov - VK Rokycany 2:0

SK Šťáhlavy - TJ Sokol Město Touškov 2:0

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Mirošov "B" 2:0

V neděli 11.2.2024 se konal turnaj starších žákyň ve Šťáhlavech. Hráčky do prvních dvou zápasů nastoupily s vervou a chutí vyhrát. Dalo by se říct, že konečně už spoustu věcí fungovalo tak, jsme jsme trénovali na tréninkách. To vedlo ke dvěma výhrám v poměru 2:0 a to proti týmu Rokycan a Mirošova. Na třetí a tedy i poslední zápas jsme bohužel museli hodinu čekat a nechali jsme se trošku předchozími zápasy ukolíbat. Jako by na hřišti stál jiný tým. Bohužel i přes velkou snahu nic nefungovalo. Přestože začátek druhého setu se zdál o něco nadějněji, nepovedlo se nám ho dovést do vítězného konce. Zápas jsme tedy prohráli 0:2. Závěrem bych chtěla holky pochválit minimálně za první dva zápasy. Fungovaly jak měly a zvládly se podpořit, když to bylo třeba.

Díky patří taky rodičům, kteří se přijeli podívat a zafandit.

Kompletní výsledky a aktuální tabulka ZDE