top of page

Krakow City Cup 2024

Aktualizováno: 30. 6.

Informace starší žáci Do polského Krakova vyrazilo 8 touškovských kluků, doplněných o 7 kluků z Třemošné. Přestože kluci byli v soutěži soupeři, na turnaji to byla skvělá parta a dle mého velmi kvalitní tým.

Bohužel týmy, co se postavily proti nám, byly na trochu jiné úrovni. Česká divize, 3. slovenská liga atd. Ale i tak kluci v sobotu předvedli velmi dobré výkony. Bohužel proti těmto týmům bývá každá chyba potrestaná. Ale i tak naše kategorie jako jediná okusila v sobotu chuť výhry!

Neděle byla ve znamení zklamání, asi na kluky dolehla náročná cesta a velmi náročný sobotní program v tropických vedrech. Poslední zápas skupiny byl velmi špatný a tak jsme to chtěli odčinit v zápase o umístění. Bohužel opět individuální chyby rozhodly zápas. Bylo jasné, že nejedeme turnaj vyhrát, ale konečné 8. místo je zklamání, jelikož sobotní výkony byly velmi dobré. Ale turnaj a cesta účel splnila a chci poděkovat trenérovi z Tremošné Tomáši Hradeckému i klukům za jejich vystoupení v touškovském dresu.

zápasy ve skupině: ŠSK Bílovec x TJ Sokol Město Touškov 5:0 TJ Sokol Město Touškov x FK Slovan Ivanka pri Dunaji 1:3 SFC Kalinkovo x TJ Sokol Město Touškov 1:2 TJ Sokol Město Touškov x SBYFL 2009 0:6

zápas o 7-8 místo TJ Moravan Lednice x TJ Sokol Město Touškov 3:1


Informace mladší žáci Máme za sebou mezinárodní turnaj, který pro nás pokud jde o kvalitu soupeřů byl velkou neznámou a tak jsme do něj šli jakou po celou sezonu s tím, že jsme se soustředili pouze na naši hru a na prvky, které kluky učíme celý rok. Navíc jsme celý turnaj odehráli v evropském počtu hráčů, se kterým se u nás nesetkavame a v rozestavení 2-4-2 , kterému jsme věnovali pouze jeden trénink, ale i tak pokus jde o taktickou část hry, tak musím kluky pochválit, protože s tímto si poradili velmi dobře. Do skupiny jsme byli nalosovani k týmům z Řecka, Polska a jednomu z České republiky a tak jsme to měli velmi pestré. zápasy ve skupině: TJ Sokol Město Touškov x YMCA 0:2 Victoria Czestochowa x TJ Sokol Město Touškov 5:0

FK Frýdek Místek x TJ Sokol Město Touškov 3:0 zápasy ve skupině G o 10-12 místo:

TJ Sokol Košťany x TJ Sokol Město Touškov 0:2 TJ Sokol Město Touškov x LZS Orzel Czerwonka 0:0 Informace starší přípravka

Stejně jako v roce 2023 jsme i letos vyrazili na zahraniční turnaj, tentokrát do polského Krakova. Opět jsme tým doplnily hráči ze Všerub. V sobotu jsme na turnaji odehráli 3 utkání. Všechny jsme bohužel prohráli. Ukázala se v nich lepší technická vyspělost soupeře, především u týmu z Lotyšska. V neděli jsme odehráli 2 zápasy o umístění. V prvním z nich jsme se soupeřem hráli celkem vyrovnanou partii. Po několika chybách a prohraných soubojích jsme ale zápas ztratili. V posledním zápase o konečné patnácté místo jsme se utkali s dalším zahraničním týmem - tentokrát z Ukrajiny. Zápas byl vyrovnaný do posledních vteřin, jednalo se o naše nejlepší utkání na turnaji. I přes prohru 1:2 musím především za tento zápas kluky moc pochválit. I tak jsme ale nakonec skončili na patnáctém místě. Zápas byl totiž kontumován v náš prospěch kvůli několika starším hráčům v týmu soupeře.

zápasy ve skupině: SK Junior Praha x TJ Sokol Město Touškov 7:0 TJ Sokol Město Touškov x FS Daugavpils 0:18

UKS Oltarzew x TJ Sokol Město Touškov 10:1

zápasy ve skupině o 13-16 místo:

TJ Sokol Město Touškov x CSA Read Chabab 0:4

TJ Sokol Město Touškov x FC Dynamo 1:2


Informace mladší přípravka

V pátek 21.6. jsme vyrazili směr Polsko....Brzy ráno jsme se všichni sešli na hřišti a už jsme frčeli. Cestou jsme se zastavili na exkurzi v Ostravě na Bazalech. Dozvěděli jsme se něco málo o historii i blízké budoucnosti Baníku Ostrava. Další zastávkou byl solný důl nedaleko Krakowa. Po náročné a dlouhé cestě jsme večer dorazili do hotelu. V sobotu nás čekala tři utkání. Kluci si zahráli se soupeři z Polska a Lotyšska. Výsledky nakonec nebyly nic moc, ale kluci si to užili a hráli jako o život. Navzájem si fandili se staršími kamarády a atmosféra byla super. V neděli jsme ještě odehráli dva zápasy o umístění. První utkání bylo s Motorletem Praha a druhé se soupeřem z Polska. Odpoledne už vyrazil náš autobus na cestu domů. Kluci se nakonec dostali do postelí až v pondělí dlouho po půlnoci. Tak takový byl náš společný výlet do Polska. Už se všichni těšíme, kam vyrazíme příště.

zápasy ve skupině: TJ Sokol Město Touškov x JFC Dobele 1:9 TJ Sokol Město Touškov x KS Legion Pilzno 0:17

TJ Sokol Město Touškov x UKS Sporting Zielonki 1:12

zápasy ve skupině o 13-16 místo:

TJ Sokol Město Touškov x FK Motorlet Praha 0:5

Viktoria Slomka x TJ Sokol Město Touškov 7:1142 zobrazení0 komentářů

Commentaires


Zpět
bottom of page