TJ Tatran Třemošná - TJ Sokol Město Touškov 7:3 (2:2)

Sestava: Polívka-Konig,Hrabě,Topinka,Hložek-Toffl-Šlechta,Pelant,Kadlec,Hanžl-Weisskopf

Hokejové střídání: Fleissig,Liška,Zimmerhackl

Branky: 3x Kadlec

V dalším zápase jsme nastoupili v Třemošné. Po vyrovnaném poločase 2:2 jsme prohráli 7:3. Již třetí zápas naprosto stejný průběh. Poločas hrajeme slušně a druhá půle nestíháme. Je to důsledek treninkového výpadku, od srpna trenujeme v 5-6 lidech a kondice samozřejmě chybí, také přibývá zranění. Týmr zlomený palec, Šlechta nově zlomená ruka. V zápase jsme šli do vedení a za 2.minuty bylo vyrovnáno. Stejná situace nastala ještě 2x dáme gól a okamžitě inkasujeme. Po vyrovnání na 3:3 okamžitě po rozehrání. Pokud máme sílu jsou k vidění hezké kombinace, ale postupně odcházíme a z únavy pramení chyby. Je jediná cesta jak z toho začít trenovat, ale bohužel kvůli zdravotnímu stavu to moc nevypadá. Výborné výkony Kadlec, Pelant, Hložek.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček