top of page

Hodnocení letní přípravy A – tým

Aktualizováno: 29. 8. 2020

Letní přípravu A-tým zahájil prvním tréninkem v domácím areálu 14.7. Do tréninku již nezasáhl Mašek(pracovně vytížen),Lenk (rodinné důvody) a Pecl,který již nechtěl hrát. Naopak se do kádru vrátili z Křimic Bouzek a Hauer a dále se do přípravy zapojili hráči kteří přišli z dorostu Böhm,Nečina,Jedlička a Wagner. Pro zranění nám celou přípravu chyběli Nosek a Kolářský.

Příprava pokračovala dále herním soustředěním na Hracholuskách v termínu 15.7. - 19.7. na kterém jsme odtrénovali vše co bylo v plánu (tři tréninkové jednotky každý den), bohužel radost kalí pouze účast,která byla jedním slovem příšerná. Po soustředění pokračovala příprava v domácím areálu kde jsme absolvovali dva tréninky týdně,bohužel i tady se celou přípravu potýkáme s nízkou účastí na trénincích,chápu,že je doba dovolených,ale 6 - 10 lidí na tréninku je málo.

Absolvovali jsme čtyři přátelské utkání ve kterých jsme porazili Tlučnou a Líně,se Zbůchem jsme se rozešli nerozhodně a od rezervy Přeštic jsme dostali nálož. Některá utkání se podařila víc a některá méně,přesto je jasné,že máme rezervy ve hře dozadu a hlavně s pohybem,kde se znovu projevuje tréninková morálka. Jen pět hráčů má tréninkovou účast nad 50% a celkem jen osm hráčů nad 40%. Je mezi námi dokonce hráč,který se na tréninku ještě neobjevil a z tohoto důvodu nemůžu být s letní přípravou vůbec spokojen. Podzimní část sezóny nám ukáže jak kvalitně jsme pracovali v létě.
16 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page