„Míchaná“ smíšená čtyřhra

Aktualizováno: 27. 11. 2020

„Míchaná“ smíšená čtyřhra (4.9.2020)

První letošní turnaj za krásného počasí proběhl za účasti čtrnácti párů. Letos si páni losovali dámy a vytvořilo se spoustu zajímavých dvojic. No a protože náhoda je s….? jediným párem, který spolu již někdy hrál, se stala dvojice „Ředitel turnaje a Pravá ruka turnaje 😊. Prostě Murphyho zákony fungují.

Proběhlo rozdělení do třech skupin a celkem jsme odehráli 32 zápasů. Zkrácené sety do pěti a bez výhod jsou již obvyklým způsobem, jak se vejít do jednoho dne. Přesto jsme končili až v podvečerních hodinách. Abychom si užili léta a slunce, byl podruhé v historii otevřen bar míchaných nápojů, který zavíral až dlouho po ukončení turnaje. 😊

Skupina A

Vojtěchovská – Zimmerhackl

Hirth – Maška