Mikulášský oddílový turnaj

Dne 30. 11. 2022 proběhl letos nově založený mikulášský turnaj všech Rakeťáků touškovského Sokola. Od úvodního rozřazovacího turnaje si již i nováčci osvojili pravidla natolik, že se mohli zúčastnit turnaje spolu s pokročilými. Byly rozlosovány 4 skupiny, v nichž se utkalo celkem 17 hráčů, kteří včetně vyřazovací části odehráli mnohdy velmi vyrovnaných 35 zápasů na dva vítězné sety. Vítězkou mezi pokročilými byla Nelča Strakošová, následována Petrem Fišerem a Verčou Flídrovou. Mezi přípravkou zvítězil Jáchym Chleborád. To však v této kategorii nebylo vůbec podstatné. Daleko důležitější bylo, že si všichni nováčci s formátem turnaje poradili, osvědčili dobrou znalost pravidel a projevili obrovské zapálení pro hru samotnou. Budeme doufat, že jim to všem vydrží i ve zbytku sezóny. Sportu zdar a badmintonu zvlášť!