Mýto porážíme brankou Karbusického

Aktualizováno: 26. 3. 2023

Mistrovské utkání (25.3.2023, místo utkání Rokycany UMT.)

TJ Slavoj Mýto "B" - TJ Sokol Město Touškov 0:1 (0:1) branky: Karbusický (pen.) ČK.: Hodek (55min.) sestava: Krásl, Popelka (45 min.), Šiml, Šimice, Fajer, Rolko, Šumský, Půta, Hodek, Foltýn (28 min.), Karbusický (76 min.) střídání: Zahradník (45min.), Trsek (28 min.), Nedvěd (76 min.)

hodnocení utkání: Druhé jarní kolo jsme odehráli na umělé trávě města Rokycan s rezervou Mýta. Malé hřiště, velký prostor okolo, silný vítr a ohraná stará umělá tráva nepřidala kvalitě hry obou týmů.

Když bych měl najít nějaké ,,nej" Tak to určitě bude největší počet autových vhazování v dějinách minimálně 1.B. třídy. Druhým,, nej" byl nejmenší počet našich gólových šancí od srpna loňského roku za zápas.

O to víc si musíme vážit tříbodového zisku po proměněném pokutovém kopu Ondrou Karbusickým odjíždíme s hubenou jedno gólovou výhrou. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec