top of page

Na domácí antuce se nám nedařilo

Tým žen odehrál další kolo krajského přeboru.

25.5. jsme na domácí půdě přivítaly tým ze Stoda. Opět jako v každém zápasy v kraji nás čekaly dva zápasy po sobě. Poprvé náš tým letos hrál na antuce a bohužel tomu odpovídal i první zápas, kde jsme se na nic moc nezmohly a rychle prohrály 1:3.

Do druhého utkání jsme vstoupily více rozehranější a sehranější a na bodech to oproti prvnímu zápasu bylo znát. Ovšem i druhé utkání jsme prohrály 1:3 a z dvojzápasu si tak neodnesly ani jeden bod do tabulky.

Další zápas nás čeká 1.6. proti Vodním Stavbám.TJ Sokol Město Touškov - TJ Slavoj Stod 1:3 (-11, -12, 23, -4)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Slavoj Stod 1:3 (25, -20, -22, -20)


Hráčky: Tichá Lapková, Fořtová, Vlčková E., Vlčková V., Vočadlová, Ježková, Šafaříková, Kašparová


KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘ. ŽEN33 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page