top of page

Na domácí půdě se Nám dařilo

5. dubna 2015 Velká cena Město Touškov

Druhý závod seriálu hostilo o velikonoční neděli naše městečko. Aprílové počasí nás napínalo do poslední chvíle, zda bude závod za deště, silného větru nebo sněžení. Nakonec se umoudřilo a vykouklo i sluníčko. Po časovce čekala na všechny bikery tentokrát technicky náročná trať. V centru dění závodu byl připraven pro malé závodníky bike park sestaven z palet, dřevěných překážek a přejezdu přes valník. Po dojetí závodu čekala na každého sladká odměna v podobě velikonočního bochánku. 

Výsledky bikerů club Město Touškov:

Celkové hodnocení TEPfaktor - soutěž klubů 2015 :  Bike club Město Touškov - 3.místo 

POZVÁNKA:

„Velká cena Města Touškova“ 2.závod P.A.L. - BECKER cup 2015

2 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page