Na domácí půdě se Nám dařilo

5. dubna 2015 Velká cena Město Touškov

Druhý závod seriálu hostilo o velikonoční neděli naše městečko. Aprílové počasí nás napínalo do poslední chvíle, zda bude závod za deště, silného větru nebo sněžení. Nakonec se umoudřilo a vykouklo i sluníčko. Po časovce čekala na všechny bikery tentokrát technicky náročná trať. V centru dění závodu byl připraven pro malé závodníky bike park sestaven z palet, dřevěných překážek a přejezdu přes valník. Po dojetí závodu čekala na každého sladká odměna v podobě velikonočního bochánku. 

Výsledky bikerů club Město Touškov:

Celkové hodnocení TEPfaktor - soutěž klubů 2015 :  Bike club Město Touškov - 3.místo 

https://pal-mtb.cz

POZVÁNKA:

„Velká cena Města Touškova“ 2.závod P.A.L. - BECKER cup 2015

Propozice 

1 zobrazení
TJ Sokol Město Touškov z.s.

Sportovní 476, 330 33 Město Touškov

IČ: 147 03 271  E-mail: info@tjsokolmestotouskov.cz

© 2020 TJ Sokol Město Touškov. Všechna práva vyhrazena.

  • Zonerama Fotogalerie
  • YouTube - Bílý kruh
  • White Facebook Icon