Na holky z Viktorky nemáme

Aktualizováno: 4. 5. 2023

Mistrovské utkání, městská soutěž mladších žáků - finálová skupina (2.5.2023, místo utkání Město Touškov)

FC Viktoria Plzeň WU13 - TJ Sokol Město Touškov 9:3 (3:0) branky: 2x Kotva M., Fleissig sestava: Huspek, Kotva M., Kotva R., Mašín, Hrabě, Havlík, Fleissig, Liška, Hložek, Hanžl, Mayer

hodnocení utkání: Ve druhém nadstavbovém kole do Touškova přijeli holky FCVP. Jejich zkušenosti a vyhranost nás v prvním poločasu prakticky k ničemu nepustili a naši kluci byli pod stálým tlakem. Ve druhé půli holky v obraně trochu zvolnili a i my jsme se mohli dostat ke slovu. Naše žalostná koncovka však utkání nezamotala. Soupeři jsme se prakticky v ničem nerovnali. Naše prohra byla tentokrát zasloužená. hlavní trenér: Marek Votípka asistent trenéra: Martin Považan, Pavel Jančík vedoucí týmu: Patrik Havel