Na Smíchov i s B-týmem

Místo turnaje SK Smíchov Plzeň (11.9.2020)

Sestava A-tým: Fleissig, Hložek, Považan, Hanžl, Havlík, Neumann, Mašín, Ruml, Hrabě, Ladanyi

Sestava B-tým: Huspek, Smolka, Šimpach, Kubica, Mayer, Bobenič, Kulik, Weisskopf

Výsledky:

TJ Sokol Město Touškov – TJ Košutka Plzeň "B" 2:11

TJ Sokol Město Touškov – SK Smíchov Plzeň 1:12 Neoficiální výsledky turnaje: TJ Sokol Město Touškov "B" – TJ Košutka Plzeň "B" 2:11

TJ Sokol Město Touškov "B" – SK Smíchov Plzeň 1:12

TJ Sokol Město Touškov "B" – TJ Sokol Město Touškov "A" 12:3

Střelci turnaje A-tým: 7x Hložek, 4x Neumann, 3x Považan, 3x Fleissig, 2x Havlík, 2x Ladanyi, Mašín, Hrabě Střelci turnaje B-tým: 8x Huspek, 2x Šimpach, 2x Mayer

Hodnocení turnaje:

V pátečním turnaji na Smíchově jsme měli možnost postavit dvě mužstva. Áčko nastřílelo celkem 35 branek - několik gólů padlo po krásné kombinaci, 6 branek slabší nohou (neustálý trénink snad začíná nést ovoce). Kluci ukázali v zápasech se „slabším“ soupeřem co se zatím naučili a převyšovali jej ve všech herních činnostech.

Ani béčko neudělalo ostudu - někteří kluci měli na sobě touškovský dres úplně poprvé. Bylo jich jen 8, koukal jsem jen po očku, ale myslím, že soupeře řádně potrápili.

turnaj hodnotil Martin Považan

Logo_WEB.png
TJ Sokol Město Touškov z.s.

Sportovní 476, 330 33 Město Touškov

IČ: 147 03 271  E-mail: info@tjsokolmestotouskov.cz

© 2020 TJ Sokol Město Touškov. Všechna práva vyhrazena.

• Zonerama Fotogalerie
  • YouTube - Bílý kruh