top of page

Na začátek soutěže remíza s Třemošnou

Aktualizováno: 7. 9. 2022

Mistrovské utkání (3.9.2022, místo utkání Kozolupy)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Tatran Třemošná 1:1 (1:0) branky: Smejkal sestava: Toffl - Liška, Pelant, Šlechta, Špeta - Hrabě - Řeřicha, Shpachynskyi, Týmr, Hanžl - Smejkal hokejové střídání: Zelenka, Sládek, Sedláček, Kocourek

hodnocení utkání: První mistrovské utkání sehráli starší žáci v Kozolupech. Vyrovnaný zápas skončil 1:1. V prvním poločase jsme byli trochu aktivnější a dostali se do vedení po hezké brance Smejkala je škoda, že jsme nepřidali druhý gol. Po poločase šla naše hra dolů, přestali jsme běhat míče jen odkopávali o dostávali se pod tlak. Přesto se soupeř do vyložených šancí nedostával až přišla chyba našeho brankáře a hosté vyrovnali. Je potřeba vyhodnotit proč jsme odehráli druhý poločas pasivně bez pohybu a aktivity. Někteří hráči hráli takový zápas poprvé tam se to dá pochopit, ale výkon některých hráčů na které bychom měli spoléhat se vysvětlit nedá. Každý se musí zamyslet nad svým výkonem a nad svojí kondicí. Vzhledem k průběhu zápasu musíme bod brát, ale soupeř byl k poražení. hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Jan Špeta vedoucí týmu: Aleš Král