top of page

Nábor dětí

Aktualizováno: 30. 11. 2020

Nevíte kam přihlásit svoji malou ratolest? TJ Sokol Město Touškov patří k největší sportovní organizaci na Plzni severu. U nás máte možnost výběru z několika sportovních aktivit.


Cyklistika - naši jezdci patří už mezi elitu českých závodů. Každoročně oddíl pořádá amatérský závod P.A.L Cup (Plzeňský pohár horských kol) – Velkou cenu Města Touškova, kde si děti mohou své schopnosti vyzkoušet a dále pokračovat v našem oddíle. Nově pořádáme i Český pohár horských kol, kde se schází elita České republiky a zahraniční hosté.


Fotbal - s fotbalem u nás můžete začít kdykoliv. Ať jsi chlapec nebo dívka do oddílu nabíráme všechny. Máme pokryté všechny věkové kategorie, od 5 let se zaměřujeme na obratnost, pohyb a později už na fotbalové dovednosti.


Volejbal - ve volejbale se trenérky věnují především děvčatům. Začínáme úpně od těch nejmenších v přípravkách, které se účastní několika plzeňských turnajů. Po přechodu do žákyň už hrají i Český pohár.


Badminton - je určený pro všechny děti, které se chtějí tento méně známý sport naučit. Děti hrají po celý rok v tělocvičně.


Touškovská sportovní školička - zde se zaměřujeme na úplně ty nejmenší děti od dvou let. Věnují se všeobecné sportovní přípravě zaměřené hlavně na obratnost, koordinaci.


V Městě Touškově nám jde o to, aby se všechny děti hýbaly, byly v kolektivu, našly si lásku ke sportu a k soutěživosti.


Těšíme se i na Vás.

školení trenéři, vedení TJ a fanoušci Touškovského sportu






279 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page