top of page

Naši hráči ve výběrech

Aktualizováno: 18. 8. 2020

Finálový turnaj OFS Plzeň město 8. února 2015

Filip Basl, Jan Kučera, Martin Kučera, Ondra Ptáček, Jakub Sasz, Jan Šmat (TJ Sokol Město Touškov), Jakub Šedivý (TJ Sokol Město Touškov), Lukáš Šedivý (TJ Sokol Město Touškov)

trenéři: Aleš Král ( TJ Sokol Město Touškov), Václav Ptáček (Kozolupy)

ved. mužstva: Láďa Nejdl (Zbůch)

omluveni: Patrik Bořík, Jan Nejdl, Adam Klečka, Jirka Bořík


Tabulka:

OFS PS-Rapid Plzeň 3:0

branky: 2x Kučera M. Šmat   

OFS PS-Viktoria Plzeň 07 1:1

branky: Kučera J.   

OFS PS-Tachov 2:0

branky: Kučera J., Kučera M.   

OFS PS-Zruč 0:1

branky: Košutka 0:2

OFS PS-SK ZČE 2:0 branky: Kučera J., Kučera M.   


Nejlepší hráč turnaje     Ondra Zach  2007     gratulujeme !!!!!!    Viktoria Plzeň  07  (hostování z  TJ Sokol Město Touškov)

Tentokrát nás na turnaji zdobila pouze bojovnost a opět obraná hra na výborném brankáři Filipovi Baslovi a kapitánu mužstva  Jiřímu Kučerovi. Po fotbalové stránce  a útočné hře to již bylo horší.Naši útočníci se těžko prosazovali v situacích jeden na jednoho a v koncovce, kde jsme byly třetím nejhorším týmem v počtu vstřelených branek. Poděkování opět patří rodičům za bouřlivou podporu týmu. Náš tým poskládaný z kluků ze šesti týmů dokázal ve finalových turnajích být  2x druhý, což považuji za velký úspěch v konkurenci Rokycany 16 přípravek a OFS PM 14 přípravek.Na kvalifikačních turnajích jsme obsadili 1x 1 místo a 2x druhé místo.


bilance výběru OFS PS ročník 06 mladší21 výher, 3 remíza, 4 prohry     score 87:14

sestava:

Filip Basl                

Jiří Pospíšil           

Adam Klečka

Jan Nejdl 

Jakub Sasz

Ondra Ptáček

Jan Kotáb

Jan Šmat (TJ Sokol Město Touškov)

Jakub Šedivý (TJ Sokol Město Touškov)

Lukáš Šedivý (TJ Sokol Město Touškov)

Patrik Bořík

Jan Kučera

Martin Kučera

Jakub Bartoníček

trenéři:Jirka Bořík( Vejprnice), Aleš Král (Město Touškov) , Venca Ptáček (Kozolupy)

vedoucí mužstva:Láďa Nejdl (Zbůch)

 

Finálový turnaj Rokycany 24.1. 2015


Ve finalovém turnaji náš tým v silné konkurenci vybojoval skvělé druhé místo! Kluci opět předvedli výborný kolektivní bojový výkon. Kluci si dokázali, že se dá hrát  proti každému týmu. Na kluky za předvedený výkon a reprezentaci OFS PS jsme hrdi. Dále musíme poděkovat rodičům za bouřlivé a slušné povzbuzování během zápasů. Teď nás čeká ještě finálový turnaj OFS Plzeň město 8. února v Krašovské ulici, kam jsme se probojovali ze dvou kvalifikačních turnajů , kde jsme byli 2x druzí. 


soupiska: Filip Basl, Jiří Pospíšil, Patrik Bořík, Jan Kučera, Martin Kučera, Jan Nejdl, Adam Klečka, Jakub Sasz, Jan Šmat (TJ Sokol Město Touškov)

trenéři: Jiří Bořík, Aleš Král, vedoucí mužstva: Ladislav Nejdl 


Nejlepším střelcem turnaje byl Jakub Sazs (ročník 2007) - 6 branek, tým OFS PS

 

2. kvalifikační turnaj OFS Plzeň Město 11. ledna 2015

soupiska: Filip Basl, Jiří Pospíšil, Patrik Bořík, Jan Kučera, Martin Kučera, Jan Nejdl, Adam Klečka, Jakub Sasz, Jan Šmat (TJ Sokol Město Touškov), Jakub Ptáček

trenéři: Jiří Bořík, Aleš Král, vedoucí mužstva: Ladislav Nejdl 

Druhým místem jsme se kvalifikovali do finálového turnaje, který se koná 8. února 2015. Ve výběru se střídá celkem 15 hráčů s šesti týmů.

 

Turnaj v Touškově

V sobotu 1.11.2014 proběhl v Městě Touškov přátelský turnaj mezi mužstvy Viktoria Plzeň (dva týmy), Kohouty Rokycany a výběrem PS vše ročníky 2006 a mladší. Každý tým hrál 3x na umělé trávě a 3x na trávnatém hřišti. Konečně nám v Touškově přálo počasí. Během turnaje jsme měli možnost vidět mnoho krásných fotbalových akcí a branek. Děkujem za vynikající povzbuzování rodičů, kteří zatleskali i když branku vstřelil soupeř. Všem mužstvům a trenérům bych chtěl poděkovat za předvedené výkony a budeme se těšit na další společné akce. Aleš Král


Výběr 2006 OFS PS: Matrin Kučera, Jan Kučera (C), Patrik Bořík, Jakub Bartončík, Tomáš Marek, Filip Basl, Jiří Pospíšil, Ondřej Zach, Jakub Šedivý, Jan Šmat, Jakub Szas, Adam Klečka, Jan Nejdl

trenéři    Jiří Bořik (Vejprnice), Aleš Král(Město Touškov)


První společná akce výběru 2006 dopadla velmi dobře. Kluci měli možnost poměřit své fotbalové umění se silnými týmy a rozhodně nezklamali. Dvakrát vyhráli, dvakrát remizovali a dvakrát prohráli. V turnaji jsme sřídali tři čveřice a dva brankáře. Za výběr 3 branky vstřelil Ondra Zach a 2 branky Jenda Šmatů Město Touškov

Klady: hra se silnými soupeři, kolektivní bojovný výkon

Zápory: chybí hra brankáře nohou - rychlá rozehrávka, náběh útočníků a obránců pro míč pokud brankář rozehrává

Zvláštní poděkování Rostilav Brzica ovoce zelenina a Lahůdky Kadlecovi

                               (vitamíny pro děti)        (občerstvení trenérům) 

 

Coca Cola Cup Rokycany 2014


Dne 24.5. 2014 se okresní fotbalový výběr mladší přípravky zúčastnil Coca Cola Cupu v Rokycanech.Za účasti 16 týmů,které byly rozděleny do 4 základních skupin po čtyřech týmech,jsme obsadily dobré 6 místo. V základní skupině, ve které jsme hráli 3 utkání a ani jednou neprohráli, jsme zvítězili. Po té se naši hráči Svoboda Ondřej-nožičky a Pelzer Martin-slalom na čas s míčem zúčastnili dovednostních soutěží. Ondřej Svoboda s přehledem zvítězil s počtem 22 nožiček. Po poledni byly rozehrány 2 skupiny. První skupina, ve které jsme byli mi finálová o 1.-8. místo. Druhá o 9.- 16. místo. Ve finálové skupině jsme sehráli 6 zápasů s bilancí 2 remízy a 4 prohry. V této skupině jsme spíše než po fotbalové stránce zaostávali po té fyzické. Není se co divit, protože naši hráči měli za sebou páteční turnaj, ve kterém každý hraje 5 zápasů za svůj klub.Hráčům patří velké dík za odvedené výkony a dobrou reprezentaci našeho okresu na výborně obsazeném turnaji a rodičům za podporu při všech našich zápasech.Na konec bych chtěl poděkovat organizátorům za výborně připravený turnaj.ŠTAUBER Aleš


336 zobrazení0 komentářů

Commentaires


Zpět
bottom of page