Od prvního si vezeme 9 branek

Aktualizováno: 9. 5. 2022

Mistrovské utkání (23.4.2022, místo utkání Zbůch):

Zbůch / Chotěšov - TJ Sokol Město Touškov 9:0 (3:0) branky: sestava: Polívka - König, Weisskopf, Toffl, Týmr - Shpachynskyi, Šlechta - Bastyúr, Pelant, Hanžl - Kadlec střídání: Hrbek, Hrabě, Zimmerhackl

hodnocení utkání: V sobotu nastoupili starší žáci u prvního mužstva tabulky. Ve Zbůchu prohráli 9:0 po poločase 3:0. Pokud soupeř nastoupil opravdu s ročníky 07-08 má velmi vyspělé mužstvo. Od začátku bylo jasné, že s ním krok držet nedokážeme, první poločas se s tím kluci prali solidně. Snažili se o kombinaci byl slušný pohyb a několik akcí se nám podařilo. Pokud bychom hráli takhle kolektivně minulý zápas tak bychom vyhráli. Za první poločas pochvala za snahu poprat se soupeřem. Bohužel druhý poločas už byl jednoznačný přestali jsme stíhat a soupeř nás dokonale přejel. Vadí mě, že někteří hráči na které spoléháme zápas zabalili a rezignovali. Bylo jasné, že na soupeře nemáme, ale takhle k tomu přistoupit nemůžeme. Teď se musíme koncentrovat na páteční zápas se Zručí, který je potřeba zvládnout a doufám, že přístup některých se výrazně zlepší. hlavní trenér: Jiří Krbeček asistenti trenéra: Aleš Král, Bořek Kadlec