Oddílový rozřazovací turnaj

Dne 05. 10. 2022 proběhl tradiční úvodní turnaj všech Rakeťáků touškovského Sokola. Oddíl přes léto prošel pravidelnou obměnou, kdy přišlo 9 nováčků, kteří doplnili 9 pokročilejších hráčů. Jelikož mezi nováčky byli někteří úplní začátečníci, nebylo výkonnostně možné je do turnaje nasadit. Aktivně se tedy zapojili jen 2 nejlepší, kteří doplnili pokročilé a utkali se v celkem 23 zápasech na 2 vítězné sety. Na některých hráčích byl trochu znát letní tréninkový výpadek, takže to bylo nutné dohnat větší bojovností a nasazením. Především díky šéftrenérce Veronice se nakonec vše organizačně i časově podařilo a za vítěze byl korunován Petr Fišer, který ve finále „konečně“ udolal několikanásobnou vítězku Nelču Strakošovou. Za podporu děkujeme i přítomným rodičům a budeme se těšit, že jim vydrží po celou sezónu. Sportu zdar a badmintonu zvlášť!