Opět jsme nastoupili v poslepované sestavě

Mistrovské utkání (27.5.2023, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Radnice "B" 2:0 (1:0) branky: Hodek, Nedvěd sestava: Krásl, Karbusický, Rolko, Šumský, Hodek, Popelka (87 min.), Trsek, Fajer, Nedvěd (90 min.), Foltýn (85 min.), Havel střídání: Balek (85 min.), Zach (87 min.), Šedivý L. (90 min.)

hodnocení utkání: Opět jsme nastoupili v poslepované sestavě. Nutno přiznat že soupeř na tom byl velmi podobně. Naše držení míče bylo viditelné prakticky po celé utkání. Dostávali jsme se do spousty ložených šancí. Naše převaha, však byla vyjádřena až brankou v závěru prvního poločasu.

Do druhé půle jsme předpokládali snahu soupeře o otevření hry a pokus o vyrovnání. Na to ale jejich oslabený tým nenacházel síly. Dál se tedy hrálo na útočné polovině. Vítězný gól za nás mohl dát prakticky kdokoli. Šanci na skórování za nás měla většina kluků. Přáno však bylo Fandovi Nedvědů, který tak korunoval svůj skvělý výkon, pro něj na tak nezvyklém místě. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec