top of page

Oslabený tým podlehl Slovanu

Mistrovské utkání (20.5.2023, místo utkání Slovan Plzeň)

SK Slovan 1910 - TJ Sokol Město Touškov 6:1 (1:1) branky: Hodek sestava: Nedvěd, Voith, Strnad (38 min.), Šimice, Popelka, Hodek, Zahradník (23 min.), Šumský, Rolko, Trsek (33 min.), Mezera střídání: Zach (23 min.), Vyšata (38 min.), Šedivý L. (33 min.), Šedivý J.

hodnocení utkání: Z důvodu účasti našeho klubu na mládežnickém Mezinárodním turnaji v Nizozemí, jsme dlouho dopředu žádali domácí o přeložení utkání. Bohužel na naši žádost nepřistoupili. Chybělo nám 6 hráčů základní sestavy. Můj tým byl tedy doplněn dorostenci. Všem musím složit poděkování a pochvalu za nasazení a snahu se kterou se snažili co nejdéle držet krok. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec

73 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page