top of page

Po poločase začala naše dominance

Aktualizováno: 19. 4. 2023

Mistrovské utkání, okresní přebor mladších žáků (8.4.2023, místo utkání Žihle UMT.)

TJ Sokol Mladotice - TJ Sokol Město Touškov 3:8 (1:2) branky: 3x Hrabě, 2x Hložek, Mašín, Votípka, Čmolík sestava: Ruml, Čmolík, Fleissig, Hložek, Havlík, Liška, Neumann, Votípka, Hanžl, Mašín, Hrabě

hodnocení utkání: Utkání v Žihli s Mladoticemi(UMT) se odehrávalo jako už je u nás poslední dobou zvykem. Vždy jsme lepším týmem, ale neskórujeme. Celý první poločas jsme na soupeře vyvíjeli tlak před jeho brankou, soupeř se nedostal ani za půlku, avšak naše koncovka byla mizerná a nepřinesla tížené góly. Brankář stál na prostředku brány a naši hráči většinu střel mířili do něj, což bude nutné v tréninku zlepšit. Druhý poločas už byl podstatně lepší, dařila se kombinace, přihrávky a kluci si zkoušeli i jiné posty. Přínosem je, že se do tabulky střelců zapisují i další hráči základní sestavy. Na klucích je vidět, že mají radost z branek bez ohledu na to, kdo je střílí a že se vzájemně povzbuzují👍🏻. hlavní trenér: Marek Votípka asistent trenéra: Martin Považan, Pavel Jančík vedoucí týmu: Patrik Havel

31 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page