top of page

Po špatné, výkonu, zasloužená prohra

Mistrovské utkání (13.5.2023, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Volduchy 1:3 (0:2) branky: Karbusický (pen.) sestava: Krásl, Voith, Šiml, Šimice, Fajer, Hodek, Zahradník (34 min.), Rolko, Popelka (45 min.), Foltýn (85 min.), Vyšata (73 min.) střídání: Šumský (45 min.), Nedvěd (83 min.), Karbusický (34 min.)

hodnocení utkání: Nezvládli jsme úvod utkání. Hosté v první minutě spálili jednu tutovku. Pro nás to mělo být varování. Bohužel druhou šanci už proměnili. Z jejich strany to žádný kolotoč nebyl. Na nás stačil jen důraz, dlouhý balón a rychlý útočník, kterému jsme našimi chybami jeho práci usnadnily. Ve dvacátépáté minutě se podařilo najít skulinku mezi stopery i nám. Bohužel náš útočník střelu podél brankáře prováhal. Pravidlo nedáš- dostaneš se stalo skutečností. Dlouhý nákop čtvrtá tutovka hostů a Prohráváme 0:2. Ve třicáté minutě jsme prvně střídali. Do poločasu už ani jeden tým žádnou větší šanci neměl. Po změně stran jsme se snažili změnit hru jak dalším střídáním, tak změnou pozic. Čím dál tím víc však vynikala práce stopera hostů Peška který byl prostě všade. Naše hra vypadala mnohem lépe. Pod tlakem hrající Volduchy nás však dokázali potrestat. Do třetice skórující Rieger mohl slavit. Chvíli nato v pokutovém území zahráli hosté rukou a Ondra Karbusický snížil na 1:3. Jak jindy chválím naši obranu tentokrát si vybrala slabší chvíle. Za druhý poločas vyzdvihnul naší zálohu. Starost nám dělá nedostatečný počet šancí. Finální přihrávka, která nás provázela na podzim a v zimní přípravě je momentálně fuč. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec