top of page

Po špatném výkonu žádné body

SK Vochov 1930 - TJ Sokol Město Touškov "B" 5:2 (2:0)


Sestava: Pecl – Kupec, Pešík, Bartůněk, Syrovátka – Wagner, Poláček, Balek, Pajer – Nečina, Šmat

Střídání hokejové: Havel M., Trojan, Novák, Vojtěchovský, Wagner, Zemen

Branky: 80. Wagner, 87. Vojtěchovský (pen.)


2. soutěžní utkání se konalo dne 29.8.2020 mezi Sk Vochov 1930 a Tj Sokol Město Touškov B od 16.hod. za špatného počasí na hřišti Vochova. Na našich hráčích se podepsalo špatné počasí a změna sestavy kde nám chybělo pár hráčů z minulého zápasu. Bohužel jsme brzo inkasovali a pak už se to jen vezlo. Po pár útočných nezdnárných pokusech na soupeřovo branku jsme v 25. Minutě znova inkasovali. Do konce poločasu jsme si neudělali mnoho příležitostí a poločas tak skončil 2:0 pro domácí. Ani druhá půlka nám nezačala dobře a v 56. Minutě jsme znova obdrželi branku po skupinové chybě. Někteří naši hráči se začali hádat a pak to také tak vypadalo. Podotknu že zcela zbytečně. V 60. a 69. jsme dostali na 5:0 a už jsme měli na kahánku debakl. Po krásné akci v 80. minutě jsme dali na 5:1 Martin Wagnerem. Domácí pak už začali ubírat a docházeli jim síly takže jsme měli větší možnost se dostávat do šestnáctky soupeře ale bohužel z našich střel gól nepadl. Až po krásném solu Martina Vojtěchovského kdy se po faulu na něm pískala penalta ke které se i sám postavil. Gól vstřelil lajcky řečeno jako mazák. Bohužel se pak v následujících minutách už nic nestalo a rozhodčí odpískal konec. Konečný stav tak byl 5:2.


Vedoucí týmu: Lukáš Knížek

16 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page