TJ Dobřany - TJ Sokol Město Touškov 6:3 (2:2)

Sestava: Polívka, Hrbek, Zimmerhackl, König R., Hanžl, Kadlec, Týmr, Weisskopf, Hrabě, Pelant, Hložek

Hokejové střídání: Topinka, Fleissig, Toffl

Branky: 2x Kadlec, Pelant

Další kolo jsme sehráli v Dobřanech. Po vyrovnaném poločase 2:2 jsme prohráli 6:3. Znovu sestava improvizovaná v základní sestavě 2 hráči 2010. Hložek, Fleissig oba velmi slušný výkon. První poločas výborný vedení 1:0 Kadlec. Po chybách ve středu obrany soupeř zápas otočil, ale dokázali jsme srovnat po výborné akci Weisskopf, Kadlec a měli další šance je škoda, že jsme nešli do vedení. Druhý poločas našemu mladšímu mužstvu postupně docházeli síly a domácí nás přehrávali. Vznikali chyby, byli jsme u hráčů pozdě a přestali být důrazní v soubojích. V závěru ještě dokázal výsledek upravit Pelant. Celkově dva rozdílné poločasy, kdy se ukázalo jak některým chybí kondice na čemž musíme zapracovat. Máme za sebou zápasy s nejsilnějšími mužstvy a výkony nejsou nejhorší. Pokud kvalitně potrénujeme tak se jistě dostaví i bodový efekt.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček