TJ Sokol Město Touškov - TJ Baník Líně 2:5 (1:5)

Sestava: Toffl, Štýs, Šedivý J., Pelant, Polívka, Weisskopf, Šedivý L., Topinka, Hanžl, Zach, Kadlec

Hokejové střídání: Konig, Hrbek, Hrabě, Týmr

Branky: 2x Kadlec

Další přípravný zápas starších žáků. Na domácím hřišti jsme sehráli zápas s Baníkem Líně a prohráli 2:5 (1:5). Zápas byl trochu ovlivněn složením hostů, kteří přijeli se staršími kluky. První poločas jsme chtěli hrát otevřený fotbal, což vzhledem k fyzickému rozdílu nešlo, přesto jsme si vytvořili několik šancí, ale proměnili jen jednu. Po poločase jsme změnili systém hry a výsledkem byla vyrovnaná partie kdy jsme druhou půli vyhráli 1:0. Druhý poločas ukázal, že pokud dokážeme držet organizaci hry, pozornou defenzivu můžeme uspět. Výborný výkon předvedli oba brankaři Tofll a Polívka. Je před námi spousta práce s obranou činností a zaostáváme v rychlé práci s míčem.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček