Mistrovské utkání (21.4.2024, místo utkání Domažlice UMT.)

TJ Jiskra Domažlice - TJ Sokol Město Touškov 4:1 (3:0)  branky: Zelenka,

sestava: Huspek, Špeta, Hanžl O., Liška, Hanžl F., Havlík, Fleissig, Neumann., Zelenka, Hložek, Smejkal

hokejové střídání: Krob, Kotva, Kopecký, Čmolík

hodnocení utkání: Místo domácího zápasu jsme se vydali na UMT do Domažlic a udělali jsme dobře. Nedělní dopoledne bylo ve znamení sněžení v Touškově a odpoledne zase v Domažlicích.

Při velmi náročném počasí se z naší strany předvedl velmi vlažný výkon v prvním poločase. Opět dvě individuální chyby a skóre 2:0. Do poločasu se domácím podařila vstřelit ještě jedna branka.

O poločase jsme si řekli pár věcí, detailů a jsem rád, že si to kluci vzali k srdci. Druhý poločas byl z naší strany velmi dobrý a byl oceněn po pěkné akci brankou. Škoda jen vlastní branky a konečného stavu 4:1. Za mě jsou Domažlice nejlepší tým v soutěži a pokud proti nim chceme uspět, musí všechno klapat na 100%, což se dneska nestalo.

hlavní trenér: Miroslav Šiml

asistent trenéra: Dominik Fajer, Jaroslav Špánek, Jan Špeta