Poslední kolo na nás čekal úřadující mistr

Dne 14.10. 2023 pokračoval krajský přebor II. třídy Poslední kolo na nás čekal úřadující mistr loňské sezóny a zatím neporažený tým aktuální sezóny - Letná. Hned první set jsme asi mnohé překvapily a po velice pěkné a vyrovnané bitvě jsme v koncovce podlehly pouhým rozdílem dvou bodů 24:26. Poté se tým z Letné více rozehrál a už nám nedal šanci. Oba zápasy jsme sice prohrály 0:3, ale možná nejlepším výkonem ve všech dosavadních zápasech.

Pro tuto sezónu je krajský přebor dohrán, a nás v letošní sezóně čeká ještě okresní přebor 11.11. pořádaný v Touškově a 09.12. v Nýřanech.

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Plzeň Letná "B" 0:3 (-24, -14, -13)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Plzeň Letná "B" 0:3 (-17, -20, -16)

Hráčky: Jindáčková, Fořtová, Holíková, Chalupná, Ježková, Šafaříková, Slavotínková

KRAJSKÝ PŘEBOR II. TŘ. ŽEN aktuální výsledky: https://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=P-Z-2&sezona=2023%2F24