Poslední tenisový turnajový víkend (3.-4. září 2022)

O slunečném víkendu 3. a 4. září se uskutečnily poslední 2 turnaje sezony. Losovaná mužská a losovaná dámská čtyřhra. Přihlásilo se 12 mužů a na neděli 14 žen. U žen to bylo již tradiční složení, ale u mužů se přihlásili 4 noví hráči.

Přihlášených mužů bylo méně, zahráli si set do 6 bez výhod, pouze v případě remízy 5:5 se hrálo s výhodami. Ženy, protože jejich zápasy byly hned o počátku velmi vyrovnané, hrály set do 5, stejným způsobem. Po odehrání základní skupiny ještě proběhly souboje o 1.-4.místo.

Celý víkend panovala skvělá atmosféra, přálo nám počasí, nikdo se nezranil, na stolech jsme měli skvělé dobroty, k obědu vynikající gulášek a domácí chléb a vítězové si odnesli nejen drobné dárky, ale i poháry a první v pořadí i aspikové dorty.

BLAHOPŘEJEME VŠEM VÍTĚZŮM

DĚKUJEME JIM, I TĚM OSTATNÍM, TENISOVÝM NADŠENCŮM, KTEŘÍ SE TURNAJŮ ZÚČASTŇUJÍ, ŽE DĚLAJÍ NĚKDY, I PŘI TÉ MENŠÍ ÚČASTI SKVĚLOU NÁLADU A SPORTOVNÍ ATMOSFÉRU.

Tímto zveme i další zájemce na příští už 9.ročník turnajových čtyřher v roce 2023.