Povedená generálka v Blatnicích

Přátelské utkání (27.8.2022, místo utkání Blatnice)

TJ Slovan Blatnice - TJ Sokol Město Touškov 0:11 (0:3) branky: 2x Hrabě, 2x Týmr, 2x Pelant, 2x Toffl, Hanžl, Zelenka, Bastyúr D. sestava: Liška - Řeřicha, Šlechta, Toffl, Špeta - Spachynskyi - Basryúr T., Pelant, Týmr, Hanžl - Hrabě hokejové střídání: Zelenka, Kudrnáč, Bastyúr D.

hodnocení utkání: Poslední přípravný zápas sehráli starší žáci. V Blatnici vyhráli 11:0. Soupeř začíná hrát velký fotbal, ale určitě podal velmi snaživý výkon hlavně v prvním poločase. Měli jsme možnost si vyzkoušet kluky na různých postech a zjistit varianty do mistrovského utkání, kde budou soupeři daleko těžší. Je třeba kluky pochválit, že se snažili o kombinační fotbal a nechtěli vše řešit individuálně. Hlavně druhý poločas bylo několik dost vydařených akcí. Potěšil výkon brankaře Lišky, který si mohl vyzkoušet chytat na velkou branku a byl připraven na případné zaskočení za Toffla. Trochu alarmující je naše kondice, jelikož díky malé účasti na trénincích není na takové úrovni. Je na každém jak se k tomu postaví je potřeba si kondiční stránku individuálně vylepšit a to se zatím moc nedaří. hlavní trenér: Jiří Krbeček, asistent trenéra: Jan Špeta vedoucí týmu: Aleš Král