Povedený turnaj na Slovanu

Místo turnaje SK Slovan Plzeň 1910 (23.9.2020)

Sestava A-tým: Hložek, Považan, Hanžl, Havlík, Neumann, Mašín, Chlebeček, Mayer, Smolka

Výsledky:

TJ Sokol Město Touškov – FC Viktoria Plzeň "WU11" 7:3

TJ Sokol Město Touškov – SK Slovan Plzeň 1910 3:5 TJ Sokol Město Touškov - TJ Union Plzeň 9:1

Střelci turnaje: 8x Hložek, 3x Považan, 3x Smolka, 3x Havlík, Chlebeček, Neumann,

Hodnocení turnaje:

Z turnaje na Slovanu vezeme "jen" 6 bodů. V zápase s děvčaty z Viktorky jsme se rychle ujali vedení 2:0 "urostlejší holky" nedaly svou kůži lacino a dokázaly vývoj utkání srovnat. Nakonec jsme přeci jenom byli rychlejší, důraznější a šťastnější v koncovce. Některé osobní souboje připomínaly zápas Davida s Goliášem.

Druhé utkání mělo podobný průběh - rychlé vedení 2:0, bohužel po několika zaváháních v obraně a brance slavil vítězství Slovan.

Posledním soupeřem byl tým Unionu, ve kterém jsme byli jasně lepším týmem a kluci se mohli radovat z výhry 9:1

turnaj hodnotil Martin Považan