top of page

Přátelské utkání s Letnou

Aktualizováno: 1. 2. 2022

Přátelské utkání (30.1.2022, místo UMT. Senco Doubravka):

TJ Sokol Město Touškov x TJ Sokol Plzeň Letná 9:3 (3:2) branky: 3x Rolko, 2x Sládek, Bouzek, Foltýn, Havel, Zahradník sestava: Vojtěchovský - Havel, Strnad, Fajer, Hodek - Foltýn, Zahradník, Rolko, Trsek - Bouzek, Sládek střídání:

hodnocení utkání: Utkání jsme nezačali moc dobře. V 5. minutě jsme už prohrávali 2:0. Říkal jsem jim, že se nic neděje, že mají ještě skoro celý zápas před sebou. Pak se uklidnili a tak jsme po 20ti minutách vyrovnali hru. Do poločasu jsme otočili výsledek na 2:3. Ve druhém poločase ještě soupeř vyrovnal na 3:3, ale to bylo z jejich strany vše. Otěže zápasu jsme přebrali a od 65. minuty jsme soupeře přehrávali fyzicky po všech stránkách a sázeli jednu branku za druhou na konečných 3:9. Chtěl bych pochválit kluky za přístup a bojovnost. Hlavně děkuji dorostencům, kteří s námi jeli a odehráli celé utkání. hlavní trenér: Petr Komanec vedoucí týmu: Jakub Vinš