top of page

Přátelské utkání starších žáků

Aktualizováno: 23. 8. 2023

Přátelské utkání (20.8.2023, místo utkání Kozolupy)

TJ Sokol Město Touškov - FC Křimice 0:8 (0:3) branky: sestava: Huspek, Řeřicha, Hložek, Bastyúr, Hanžl F., Hanžl O., Fleissig, Krob, Kotva, Votípka, Neuman střídání: Mašín, Smejkal

hodnocení utkání: Starší žáci po náročném soustředění sehráli přátelské utkání s FC Křimice. Výsledkově to nedopadlo dobře, ale já hledal spíše pozitiva. Předvedená hra, dokud se mohlo, byla velmi solidní, nové rozestavení 3:4:3 kluci pochopili. Ve druhém poločase už to bylo jen o vůli. Posledních 30 minut náš tým dohrával o 10 lidech a ty na place nechali úplně všechno a posledním hvizdem padli vyčerpáním. Respekt všem, jelikož po tak náročném soustředění a při vedru v průběhu celého zápasu jsem rád, že to všichni přežili. hlavní trenér: Miroslav Šiml asistenti trenéra: Jaroslav Špánek, Dominik Fajer vedoucí týmu: Jan Špeta

21 zobrazení0 komentářů

Comentarios


Zpět
bottom of page