top of page

Přátelské utkání s TJ Tlučná

Aktualizováno: 29. 8. 2020

TJ Baník Zbůch - TJ Sokol Město Touškov 7:2 (4:1)


Sestava: Procházka - Voith, Šimice, Mezera, Papež - Foltýn, Hauer, Karbusický, Hodek - Bouzek, Momotov

Střídání (hokejové): Beněš, Böhm, Jedlička, Vyšata, Nečina, Wagner, Volena

Branky: 2x Bouzek, Hodek, Karbusický, Momotov, Hauer, Mezera


K předposlednímu přípravnému utkání jsme si pozvali soupeře z Tlučné kteří s námi ještě v loňském roce hráli stejnou soutěž. K utkání jsme se konečně sešli v hojném počtu (chyběl pouze zraněný Nosek a Fleissig s Hodinou) proto jsme mohli vyzkoušet různé složení i varianty hry. Ve velkém horku jsme utkání rozehráli s velkou chutí a soupeře jsme zatlačili do obrany ze které jsme je pouštěli jen k ojedinělým protiútokům. Již v 9.minutě vyzval ke skórování krásnou kolmicí Ondra Karbusický Lukáše Hodka a ten nezaváhal 1:0. Po této brance jsme předváděli jednu útočnou akci za druhou kde se ukazoval ve velkém světle Foltýn, Hodek, Momotov a Bouzek. Bohužel žádnou z akcí nedokázali úspěšně zakončit. Branka přišla ve 21.minutě kdy asi z osmnácti metrů napřáhl Karbusický a krásně zvýšil na 2:0. Hra probíhala stále stejně my jsme útočili a hosté hrozili jen ojediněle, ve 29.minutě nás skoro potrestali a po pohledné akci trefil útočník Tlučné břevno. Jenže tady se potvrdilo pořekadlo nedáš,dostaneš. Hned z protiútoku našel velice aktivní Foltýn přihrávkou Momotova a ten již věděl co s balónem, vedeme 3:0. Po této brance jsme si zkusili jiné rozestavení  kdy jsme hráli na tři obránce a tři útočníky. Bohužel otevřenější obranu soupeř potrestal  ve 32.minutě kdy využil našeho nedorozumění a z blízka upravil na 3:1. Hned o dvě minuty později jsme dostali možnost zahrávat pokutový kop, který Hauer bezpečně proměnil a upravil na 4:1. Ještě těsně před koncem poločasu mohl zvýšit Bouzek, který šel sám na gólmana, ale bohužel ho jen trefil, tak poločas skončil výsledkem 4:1 v náš prospěch.

     Do druhého poločasu jsme udělali mnoho změn a do utkání zasáhlo sedm hráčů ze střídačky. Bohužel na našem výkonu se to projevilo víc než se čekalo, hráli jsme fotbal bez pohybu, soupeři jsme nechávali víc prostoru a najednou díky lepší pohyblivosti soupeře se utkání vyrovnalo a hosté se dostávali stále častěji do zajímavých akcí,které svojí zbrklostí a jistému brankáři Benešovi nedokázali využít. A proto jsme se začali znovu prosazovat my a to díky spolupráci s chutí hrajících Mezery a Bouzka. Běžela 52.minuta Bouzek přihrává před prázdnou branku a Mezera skóruje 5:1. Jen o tři minuty později si svojí spolupráci vyměnili a po přihrávce Mezery skóruje Bouzek 6:1. Po této brance se nehrál nijak pohledný fotbal, málo se běhalo a útoky se přelévali na obě strany, za zmínku stojí jen šance Bouzka, který v 70.minutě asi ze tří metrů málem přerazil břevno. V 75.minutě se skóre přeci jen pohnulo, to znovu úřadoval Bouzek po přihrávce Mezery nadvakrát upravil na 7:1. Ve 33. minutě se dostali ještě ke slovu hráči Tlučné, kteří dostali možnost kopat pokutový kop, ten proměnili a upravili na konečných 7:2 v náš prospěch.

     Utkání nám ukázalo, že v kompletní sestavě jsme schopni odehrát velice kvalitní utkání, předvedli jsme několik velice povedených akcí. Velice pozitivní je návrat Procházky po zranění kolene a dlouhé absenci znovu do branky. Jen škoda, že jsme v tomto složení hráli poprvé, až se více sehrajeme mohla by hra vypadat velice dobře což by nám mělo přinášet i kvalitní výkony v soutěži, která se kvapem blíží. Příští týden odehrajeme generálku na soutěž v Líních a tam chceme utkání absolvovat ve složení ve kterém se chceme představit i v prvním mistrovském zápase o týden později.


Radek Papež


Utkání hodnotí Jaroslav Hauer:

Zápas se hrál za velkého horka a to nám nedělalo moc dobře, hráči Tlučný byly celý zápas v lepším pohybu a dělali nám velké problémy v rozehrávce , dobře nás dostupovali a my jsme dělali zbytečné chyby, nicméně rozhodla naše vyšši kvalita do ofenzivy a tak jsme vstřelili 7 branek , což není úplně špatné, ale je určitě co zlepšovat. Všechny hráče i mladochy, ale chci pochválit.19 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page