Přátelský turnaj Rakeťáků

Přátelský turnaj Rakeťáků s TJ Sokol Plzeň - Doubravka

Poslední turnajovou akcí před ukončením tréninků v hale byl přátelský turnaj s TJ Sokolem Plzeň - Doubravka, který se konal dne 17.5.2023 v době klasického středečního tréninku. Počet hráčů, kteří přijeli z Plzně bohužel nebyl velký. Přestože přijela pouze dvě děvčata a jeden chlapec, přivezli s sebou kvalitu a naše Rakeťáky potrápili. Děti byly opět rozděleny do dvou výkonnostních skupin po 6ti hráčích. Hráči z Doubravky byli zařazené do té výkonnostně lepší skupiny. Vítězem této skupiny se stal Matěj Považan, který si jako nejstarší hráč dokázal poradit ve finále s doubraveckou hráčkou Nikol.

Skupinku přípravky opět vyhrála Ema Sojková. Přátelské turnaje se nám velmi osvědčily, a proto máme v plánu s nimi od záři opět pokračovat.