TJ Sokol Město Touškov - Zbůch / Chotěšov 0:2 (0:1)

Sestava: Polívka, Konig, Pelant, Topinka, Hložek, Toffl, Hrabě, Weisskopf, Kadlec, Hanžl, Fleissig

Hokejové střídání: Liška, Hrbek, Zimmerhackl, Huspek

Branky:

V domácím zápase jsme hostili mužstvo Zbůch/Chotěšov a prohráli 0:2. Soupeř patří k nejlepším a nejvyspělejším v soutěži. Podali jsme bojovný výkon, založený na pozorné defenzivě a do poslední minuty sahali po bodu, druhý gól až v nastaveném čase. Tentokrát jsme vydrželi celý zápas a druhý poločas bylo několik šancí k vyrovnání, bohužel chybělo i trochu štěstí. Pozitivní je zapojení kluků 2010 a rozhodně se neztratí a je to příslib do příští sezony. Máme za sebou zápas s mužstvy z horní poloviny a teď nás čekají zápasy, kde se musíme poprat o body. Bohužel zranění hráči budou mimo delší dobu a musíme to zvládnout v mladším složení.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček