top of page

Proti kvalitnímu soupeři jsme podali sympatický bojovný výkon

TJ Sokol Město Touškov - SK Horní Bříza 0:2 (0:2)


Sestava: Polívka, Štýs, Hrbek, Zimmerhackl, König R., Hanžl, Toffl, Kadlec, Týmr, Weisskopf, Topinka

Hokejové střídání: Šlechta, Fleissig, Hrabě, Hájek, Liška

Branky:


V druhém zápase prohráli starší žáci s Horní Břízou 0:2. Proti kvalitnímu soupeři jsme podali sympatický bojovný výkon podpořený kvalitními individuálními výkony. Polívka, Kadlec, Hrabě. Soupeř se snažil o konstruktivní fotbal my jsme se o to pokoušeli, ale bohužel na hráčích je vidět tréninkový výpadek a vázne kombinace, chybí herní praxe a kvalita v práci s míčem. Vždy proti nám bude vyspělejší soupeř což je potřeba nahradit právě bojovností a snahou přehrát ho fotbalově a vtom jsou obrovské mezery. Je třeba zlepšit docházku na trénink a každé činnosti dávat 100%. V každém případě kluci zaslouží pochvalu za přístup a snahu o co nejlepší výsledek a taky je třeba si uvědomit, že naše mužstvo bude vždy výrazně mladší.


Hlavní trenér: Jiří Krbeček45 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page