První bod po velmi dobrém výkonu

TJ Sokol Město Touškov - SK Horní Bříza 2:2 (1:1), P.K.: 2:3

Sestava: Toffl, Štýs, Hrbek, Zimmerhackl, König R., Hanžl, Kadlec, Týmr, Weisskopf, Hrabě, Pelant

Hokejové střídání: Hájek, Fleissig, Hložek, Liška

Branky: 2x Kadlec

V dalším zápase nastoupili starší žáci proti Domažlicím a po statečném výkonu remizovali 2:2 následně podlehli na penalty. Zápas jsme odehráli v kombinované sestavě chyběli Polívka, Topinka, Šlechta, přesto se nám podařilo získat první cenný bod. Celý zápas jsme sice byli pod tlakem, ale moc vyložených šancí soupeři nedovolili a co prošlo pochytal Toffl. Dokázali jsme jít do vedení po kombinaci Pelant, Weisskopf a Kadlec. Domažlice vyrovnali po nedůsledném bránění těsně před poločasem. Po přestávce jsme dlouho odolávali, ale soupeř šel krásnou střelou do vedení. Díky přesunu v sestavě se nám povedlo bleskově vyrovnat znovu akce Pelant, Kadlec. V závěru měli hosté ještě několik šancí, ale vyhrát jsme mohli i my šance Zimmerhackla skončila vedle. Kluci byli trochu zklamaní z penalt, ale postupně mají z bodu radost. Je to určitě povzbuzení do dalších zápasů. Každý zápas se zvedáme a jen škoda treninkového výpadku v srpnu. Velká pochvala za bojovnost i snahu hrát fotbal.

Hlavní trenér: Jiří Krbeček