top of page

První přátelské utkání

Aktualizováno: 4. 9. 2023

Přátelské utkání (10.8.2023, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Přeštice 1:4 (0:2) branky: Karbusický sestava: Krásl (45 min.), Fajer, Šimice, Půta, Voith (45 min.), Hodek, Rolko, Popelka (45 min.), Vyšata, Foltýn (70 min.), Trsek střídání: Nedvěd (70 min.), Karbusický (45 min.), Špánek (45 min.), Šilhánek (45 min.), Zahradník

hodnocení utkání: Od úvodu jsme se dostali pod obrovský tlak. Jasně byla vidět rozdílná kvalita obou týmů. Přesto, že jsme v obouch poločasech inkasovali po dvou brankách, jsme spokojenější s druhou půli. Dostali jsme se do hry, dokázali snížit a přišli i další šance. Chvíli jsme pomýšleli o vyrovnání, ale po chybě Přeštice zvýšily na 1:3. Svoji radost ze hry předvedli hosté ke konci zápasu ještě počtvrté, když nás vyšachovali do prázdné brány. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec