top of page

První přátelské utkání

Přátelské utkání (27.8.2023, místo utkání Dolní Bělá)

TJ Sokol Dolní Bělá "B" - TJ Sokol Město Touškov 7:5 (4:0) branky: 2x Foltýn, Balek, Vyšata, Nedvěd J. sestava: Čása, Bláha, Balek, Strnad, Frank D., Frank P., Nedvěd J., Beranec, Pajer, Macko, Karas střídání: Wagner M., Vyšata, Foltýn, Nedvěd F.

hodnocení utkání: V katastrofickém 1. poločase kdy jsme se hledali a nedokázali si přesně přihrát a ani se prosazovat, nás soupeř svým důrazem a šikovností v zakončení potrestal 4 góly. Ve druhém poločase jsme přeskupením řad dokázali zápas otočit, ale ke konci jsme zbytečně po našich chybách opět inkasovali. Je třeba získat více klidu při zakládání útočných akcí, hodně míčů jsme zbytečně odevzdávali soupeři a poté znovu pracně získávali zpět a tím jsme mu dávali možnost k rychlým výpadům. Utkání bylo otevřené až do konce, myslím si, že splnilo účel přípravného zápasu. Bohužel u některých hráčů byla vidět nedostatečná fyzické kondice u některých zase náročný víkendový program, což se projevilo v celkovém obrazu hry. Příslibem byla hra a nadšení bratří Franků, kteří se k našemu týmu připojili v nedávné době. hlavní trenér: Aleš Wagner vedoucí týmu: David Halouska