První prohra přišla v 8 kole

Aktualizováno: 9. 10. 2022

Mistrovské utkání (8.10.2022, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - FK Dýšiná 1:2 (0:1) branky: Hodek sestava: Nedvěd, Voith, Fajer, Šimice (67 min.), Havel, Rolko (45 min.), Zahradník, Půta, Bělohlav, Karbusický, Trsek střídání: Hodek (45 min.), Strnad (67 min.), Foltýn

hodnocení utkání: Od úvodních minut jsme soupeře přitlačili před jejich branku. Ze spousty

pološancí jsme však gól nevytěžili. Hosté hrozili z brejků a paradoxně jejich šance byly tutovější. Když se deset minut před přestávkou dostali Dyšinšťí po překopnutí naší obrany do třetí tutovky jejich ostrostřelec Pěč nezaváhal. Naše hra postrádala překvapení a soupeř, který se prakticky nenadřel vedl po poločasu překvapivě 0:1. I přes naši velkou snahu jsme soupeře nedokázali vylákat z jejich obranné ulity. Před 60 minutou se dostala Dyšina k rohovému kopu .Ten jsme bohužel podcenili a hosté vedli 0:2. Jejich obranu jsme dokázali překonat až po centru, kdy hlavou snižoval Lukáš Hodek. Protože jsme v posledních dvaceti minutách ani jednu šanci neproměnili odváží si Dýšina domů tři body. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec